Світильники

Світильники

Світильники - це продукція відомих брендів для спеціальних цілей. Якщо вас цікавить якісне і функціональне внутрішнє освітлення або зовнішнє освітлення як, наприклад, освітлення великій території, освітлення промислового об'єкта, офісу, або іншого приміщення, вам не обійтися без спеціальних світильників.

Детальніше

Джерела світла

Джерела світла

Джерело світла - це будь-який об'єкт, що випромінює енергію у вигляді світлового випромінювання. Всі джерела світла поділяються на 2 групи природні і штучні. З джерелами світла з обох груп кожна людина зустрічається щодня. Днем ми бачимо сонце, яке є природним джерелом світла, а з приходом темряви включаються штучні джерела світла у вигляді всіляких ламп.

Детальніше

Електротехніка

Електротехніка

Зі збільшенням обсягів промислового і житлового будівництва, яке спостерігається в останні роки в Україні, проектувальникам і енергетикам все частіше доводиться стикатися з проблемами ефективної передачі і розподілу електроенергії.

Детальніше

Електрофурнітура

Електрофурнітура

Електрофурнітура є невід'ємною частиною сучасних житлових, виробничих та офісних приміщень. Вона включає в себе обов'язкові атрибути будь-якого приміщення: розетки, вимикачі, диммери і датчики руху. По суті, кожен з цих елементів є останньою ланкою в системі передачі електрики від електростанції до споживача.

Детальніше

Кабельно-провідникова продукція

Кабельно-провідникова продукція

Цей вид продукції є сполучною ланкою при передачі електроенергії від генеруючих підприємств (атомних, теплових і інших видів електростанцій) до кінцевих споживачів. З причини особливостей такого транспортування на кожному етапі застосовується окремий тип проводів і кабелів, які відрізняються, в першу чергу, своїми струмопровідними характеристиками.

Детальніше

Хочете замовити нашу продукцію?