Світильники

Світильники

Світильники – це джерело світла, яке перерозподілює свтло лампи всередині великих тілесних кутів для концентрації світлового потоку. Основна задача світильника – це розсіювання та спрямування світла на об'єкти. Якщо вас цікавить якісне і функціональне внутрішнє або зовнішнє освітлення як, наприклад, освітлення великій території, освітлення промислового об'єкта, офісу, або іншого приміщення, вам не обійтися без спеціальних світильників.

Детальніше

Джерела світла

Джерела світла

Джерело світла - це будь-який об'єкт, що випромінює енергію у вигляді світлового випромінювання. Всі джерела світла поділяються на 2 групи природні і штучні. З джерелами світла з обох груп кожна людина зустрічається щодня. Днем ми бачимо сонце, яке є природним джерелом світла, а з приходом темряви включаються штучні джерела світла у вигляді всіляких ламп.

Детальніше

Електротехніка

Електротехніка

Зі збільшенням обсягів промислового і житлового будівництва, яке спостерігається в останні роки в Україні, проектувальникам і енергетикам все частіше доводиться стикатися з проблемами ефективної передачі і розподілу електроенергії.

Детальніше

Електрофурнітура

Електрофурнітура

Електрофурнітура є невід'ємною частиною сучасних житлових, виробничих та офісних приміщень. Вона включає в себе обов'язкові атрибути будь-якого приміщення: розетки, вимикачі, диммери і датчики руху. По суті, кожен з цих елементів є останньою ланкою в системі передачі електрики від електростанції до споживача.

Детальніше

Кабельно-провідникова продукція

Кабельно-провідникова продукція

Цей вид продукції є сполучною ланкою при передачі електроенергії від генеруючих підприємств (атомних, теплових і інших видів електростанцій) до кінцевих споживачів. З причини особливостей такого транспортування на кожному етапі застосовується окремий тип проводів і кабелів, які відрізняються, в першу чергу, своїми струмопровідними характеристиками.

Детальніше

Хочете замовити нашу продукцію?