Освітлення міні-футбольного поля (м. Львів)

м. Львів ТРК "Південний"

В процесі візуалізації проекту з освітлення міні-футбольного поля було дотримано всіх вимог та рекомендацій зі спортивного освітлення. Конфігурація освітлювальної системи – верхнєбокове освітлення, використані прожектора - з асиметричним світлорозподілом для обмеження засліплюючої дії.

Продовжити

Храм Святих мучеників Адріана і Наталії. (М.Одеса)

м. Одеса, Французький бульвар, 46/1

Проект декоративно-художнього освітлення (ДХО) Храму Святих мучеників Адріана і Наталії в м. Одеса найкращє демонструє творчий потенціал і креативність світлодизайнерів нашої компанії.

Продовжити

Освітлення тенісних кортів (м.Львів)

м. Львів

Для освітлення тенісних кортів було встановлено 20 металогалогенних прожекторів Philips. Завдяки правильному світлотехнічному розрахунку рівень освітленості тенісних кортів для аматорської гри склав 200 лк на поверхні покриття. При реалізації проекту, відповідно до вимог міжнародних стандартів, нам вдалося досягти необхідної рівномірності освітлення. Гра на такому тенісному корті комфортна і захоплююча навіть у нічний час. Тенісисти не тільки відмінно бачать м'яч і орієнтуються на полі, але і не відчувають засліплюючого ефекту, знайомого спортсменам, граючим при штучному освітленні в сутінках та вночі.

Продовжити

Освітлення супермаркету «Обжора» (м.Одеса)

м. Одеса, вул. Степова, 30

Проект освітлення супермаркету «Обжора» в м. Одеса по багатьом параметрам можна назвати зразково-показовим, адже тут застосовані основні типи і методи торгового освітлення, декоративно-художнього фасадного освітлення. У проекті використовується сучасне і високотехнологічне обладнання.

Продовжити

Хочете замовити проект?