Освітлення міні-футбольного поля (м. Львів)

м. Львів ТРК "Південний"

В процесі візуалізації проекту з освітлення міні-футбольного поля було дотримано всіх вимог та рекомендацій зі спортивного освітлення. Конфігурація освітлювальної системи – верхнєбокове освітлення, використані прожектора - з асиметричним світлорозподілом для обмеження засліплюючої дії.

Продовжити

Храм Святих мучеників Адріана і Наталії. (М.Одеса)

м. Одеса, Французький бульвар, 46/1

Проект декоративно-художнього освітлення (ДХО) Храму Святих мучеників Адріана і Наталії в м. Одеса найкращє демонструє творчий потенціал і креативність світлодизайнерів нашої компанії.

Продовжити

Освітлення тенісних кортів (м.Львів)

м. Львів

Для освітлення тенісних кортів було встановлено 20 металогалогенних прожекторів Philips. Завдяки правильному світлотехнічному розрахунку рівень освітленості тенісних кортів для аматорської гри склав 200 лк на поверхні покриття. При реалізації проекту, відповідно до вимог міжнародних стандартів, нам вдалося досягти необхідної рівномірності освітлення. Гра на такому тенісному корті комфортна і захоплююча навіть у нічний час. Тенісисти не тільки відмінно бачать м'яч і орієнтуються на полі, але і не відчувають засліплюючого ефекту, знайомого спортсменам, граючим при штучному освітленні в сутінках та вночі.

Продовжити

Освітлення супермаркету «Обжора» (м.Одеса)

м. Одеса, вул. Степова, 30

Проект освітлення супермаркету «Обжора» в м. Одеса по багатьом параметрам можна назвати зразково-показовим, адже тут застосовані основні типи і методи торгового освітлення, декоративно-художнього фасадного освітлення. У проекті використовується сучасне і високотехнологічне обладнання.

Продовжити

Освітлення готелю "Надія" (м. Івано-Франківськ)

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 40

Наші спеціалісти реалізували проект декоративного освітлення фасаду та прилеглої території готелю "Надія" у м. Івано-Франківськ. Для створення цієї чарівної атмосфери були використані вологозахищені зовнішні гірлянди Delux ICICLE з мерехтливими "flash LED" світлодіодами. Дякуємо нашим партнерам за чудовий вибір.

Продовжити

Освітлення приватного будинку (Львівська обл.)

Львівська обл., смт. Рудно, вул. Й.Сліпого 

Проект освітлення приватного будинку у смт. Рудно Львівська обл. був розроблений спеціалістами Софілайт згідно запиту клієнта. Проект передбачав освітлення фасаду та тераси. Було проведено монтаж зовнішніх гірлянд Delux ICICLE LED форми бахрома, а також підібрано декілька новорічних декорацій ручної роботи для підкреслення контуру встановлених на фасаді світильників. Для гармонійного контрасту з кольоровою палітрою будинка були обрані гірлянди жовтого кольору.

Продовжити

Освітлення фасаду ТВК Південний (Львів)

 м. Львів, вул. Виговського (Щирецька)

На запит клієнта було зроблено декоративне освітлення ТВК Південний у Львові. Світлодіодна підсвітка зконструйованого напису "Христос Рождається" символізує початок важливої події для всіх християн - Різдва Христова. Нижче гірлянди жовтого та синього кольорів для зовнішнього використання символізують Україну, а під ними гірлянда холодного білого кольору відображує снігопад - символ зимової пори року.

Продовжити

Святкове освітлення (Херсон)

 м. Херсон

Один з наших клієнтів завершив проект по освітленню вулиць міста Херсон новорічними прикрасами. Світлодіодні гірлянди ТМ Delux для зовнішнього використання прикрасили багато визначних місць - парки, сквери, ресторани, кафе, та ін. Результат видався вражаючим. Херсон готовий до святкового сезону 2019-2020

Продовжити

Хочете замовити проект?