• Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

Вбудовані LED світильники Delux CFR - розширюємо асортимент!

Вбудовані світлодіодні світильники на стелю - стали справжньою альтернативою точковим світильників.

Легкість в монтажі, різні розміри і форми, вбудовані LED світильники набувають популярності не тільки в оформленні квартир, але і в комерційній нерухомості, офісах і торгових центрах.

Застосування вбудованих світлодіодних світильників настільки гнучко, наскільки дозволить ваша фантазія. Їх можна розташувати в будь-якій частині стелі, розставити акценти, виділивши одну зону від іншої, їх можна вбудувати в стіни, меблі, створюючи свій унікальний дизайн.

А справжньою перевагою вбудованих світлодіодних світильників є довгий термін експлуатації і економія електроенергії.

Наш асортимент представлений вбудованими світлодіодними світильниками Delux серії CFR круглої (код замовлення 90006811) та квадратної (код замовлення 90006812) форми потужністю 6Вт. Дані позиції вже не новинки в нашому асортименті, але головна відмінність цих моделей їх ціна,  і краща якість, завдяки оптимізації виробничих процесів.

А також наша новинка, яка нещодавно з'явилася в асортименті і представлена ​​вбудованими LED світильниками Delux серії CFR круглої (код замовлення 90006815) та квадратної (код замовлення 90006816) форми потужністю 24Вт! 

Вибираючи вбудовані світлодіодні світильники Delux серії CFR ти купуєш якість, довговічність, економію за розумну ціну.