• Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

Конференція Fegime "Driving Global Connectivity"

У травні представники нашої компанії відвідали Конгрес міжнародної групи Fegime International, учасником якої вона є вже декілька років.

Конгрес відбувся наприкінці травня у Ніцці, Франція. Цей захід проходе раз в два роки та збирає всіх учасників групи, а це близько 230 компаній, і їх постачальників - як всесвітньо віомих, так і національних виробників електро- та світотехнічної продукції. В цьому році на конгрес прибуло 350 чоловік – 250 членів групи і їх партнерів та 75 представників постачальників.

Конгрес пройшов під слоганом “Driving Global Connectivity”. Під час зустрічі учасники ознайомилися зі стратегією Fegime 2020+, прослухали цікаві презентації запрошених спікерів – професора Карло Альберто Карневале, який співпрацює з бізнес школою Бокконі з Мілану, і професора Жана Ванхогардена з бізнес школи в Ешриджі, Великобританія. Основними темами доповідників були діджиталізація (digitalization) економіки та її вплив на бізнес оптових світло-електротехнічних компаній, їх организаційну структуру і їх подальше співробітництво зі своїми клієнтами. За думкою професорів, які окрім науки займаються й практичною діятельністю, в епоху діджиталізації бізнес відносини між компаніями-дистриб'юторами/оптовиками і їх покупцями будуть будуватися в рамках процесу «сервитизації» (“servitization”). Під поняттям “Servitization” слідує розуміти сполучення продажів продукції та послуг. По мірі розвитку діджиталізації відбудеться перехід від купівлю та продажу продуктів (готових виробів і комплектуючих) до продажу та купівлі послуг і великих масивів інформації/данних (data), які в майбутньому стануть основою бізнесу.

Історія створення групи Fegime International (www.fegime.com).

У 1989г близько 10 компаний електротехнічного напрямку з Іспанії та Франції підписали згоду про співробітництво. З 1993 року до цієї групи стали приєднуватися компанії з інших країн. Дослівний переклад аббревіатури Fegime - Європейськя Федерація Незалежних Оптових Електротехнічних Компаній (Fédération Européenne des Grossistes Indépendants en Matériel Electrique - European Federation of Independent Electrical Wholesalers). На данний час до Федерації входять більше 230 компаній з 20 країн - Франції, Іспанії, Німеччини, Великобританії, Італії, Нідерландів, Португалії, Польщі, Норвегії, Угорщини, Румунії, Росії, України, Фінляндії, Литви, Латвії, Греції, Ізраілю, Данії, Аргентини. Членство компаній з Аргентини та Ізраілю говорить про те, що група Fegime з європейської організації переросла у глобальну структуру. У 2018г. обіг групи склав більше 5 млрд. Євро.

Місія Fegime: створення цінності для учасників групи, їх постачальників та клієнтів.

Будучи об'єднанням сімейних підприємств, група FEGIME має репутацію кращого незалежного оператора в галузі оптових продажів і дистриб'юції світло- та електротехнічної продукції.

В основу культури групи Fegime закладені сімейні цінності її учасників, присутність на ринках більше 27 держав в максимальній наближеності до своїх покупців, виконання довгострокових обов'язків перед клієнтами та постачальниками, гарантована высока якість обслуговування.

Fegime Україна об'єднує дев'ять компаній,  які спеціалізуються на оптовому продажі та дистриб'юції електротехничної та світлотехнічної продукції і розробці енергоефективних проектів в електротехнічній та світлотехнічній галузях. Нашими стратегічними партнерами є такі компанії, як Eaton (Moeller Group), Ledvance (бренды Osram и Ledvance), ABB, Schneider, Signify (бренд Philips), Legrand, Obo Bettermann, Світлові Технології, LED Ефект, ІЕК, ДКС та багато інших. Філіали і представники учасників Fegime Україна знаходяться у всіх регіонах нашої країни. Нашими покупцями є провідні компанії в різних галузях промисловості та державного сектору, DIY мережі, спеціализовані електросвітлотехнічні магазини... Сукупний обіг учасників групи у 2018 р. склав більше 50 млн. євро.