• Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

 • Новини

  Новини

  Всі новини компанії.

Нові високопотужні LED лампи в асортименті ТМ Delux

Асортимент ТМ Delux недавно поповнився новими серіями високопотужних світлодіодних ламп Street Lamp, Round та декоративних Globe.

Нові лампи є альтернативою популярним у минулому газорозрядним лампам. Кожна серія має свої особливі характеристики і сферу застосування.

В серії Street Lamp на теперішній час представлена одна лампа, потужністю 40 Вт, кольором свічення 5500К та цоколем Е40. Лампа призначена, як можна здогадатися з назви, для застосування у вуличних світильниках. Характерними особливостями Delux Street Lamp є ребристий алюмінієвий корпус з особливою структурою, яка сприяє кращому тепловідводу і позитивно впливає на строк служби, а також стабільна робота при напрузі від 170 до 240 В. Більш детально ознайомитися з технічними характеристиками лампи можна по коду замовлення 90012691.

Серія Round представлена двома лампами потужністю 30 Вт і 50 Вт, колір свічення обох ламп 4100 К, обидві оснащені стандартним цоколем Е27. Завдяки сучасному дизайну лампи Delux Round гарно впишуться у будь-який інтер'єр навіть без використання світильника. Корпус виконан з алюмінієвого сплаву, покритого білою фарбою. Основною сферою використання ламп є супермаркети, торгівельні центри, магазини, ресторани та бари. Коди замовлення - 90012694 та 90012695.

Серія Globe єдина з данного набору, яку не можна причислити до категорії високопотужних ламп. Сучасні матеріали, якісне виробництво та естетична привабливість надають лампі інше призначення - декоративне освітлення домашнього інтер'єру, ресторанів і кафе. Ще однією причиною, з якої данні лампи не можуть бути віднесені до високопотужних - кількісне значення такого технічного параметру, як потужність. Вона складає 15 Вт і 18 Вт відповідно, що більш характерно для стандартних побутових і декоративних ламп. Колір свічення - 4100К. Коди замовлення - 90012692 и 90012693.