Освітлення супермаркету «Обжора» (м.Одеса)

м. Одеса, вул. Степова, 30

Проект освітлення супермаркету «Обжора» в м. Одеса по багатьом параметрам можна назвати зразково-показовим, адже тут застосовані основні типи і методи торгового освітлення, декоративно-художнього фасадного освітлення. У проекті використовується сучасне і високотехнологічне обладнання.

Особливості проекту

Ключові моменти реалізації проекту
для мережі магазинів "Обжора"

Освітлення магазинів

Освітлення магазинів

В освітленні торгових залів було забезпечено як загальне освітлення магістральними LED світильниками, так і акцентна підсвітка продуктових викладок трековими прожекторами, а також локальне освітлення вітрин і стелажів більш декоративними підвісними світильниками, надаючи системі освітлення деяку родзинку та шарм.

Використані бренди

Використані бренди

В освітленні «Обжори» використовувалось обладнання із асортименту багатьох наших надійних постачальників – ТМ Plexiform, Світові технологииії, Imperial, OSRAM, Massive, SLV, DELUX та ін. Квінтесенцією проекту є використання пасток для комах ТМ DELUX. Дія пасток не тільки продовжує термін придатності продукції, що реалізовується, але і робить відвідування супермаркету комфортним для покупців.

Уникальність проекту

Уникальність проекту

Даний проект підкреслює можливості нашої компанії в гнучкості підбору обладнання під індивідуальні вимоги та побажання клієнта, можливості розробки комплексного професійного світлотехнічного проекту, великий перелік брендів, що представляються і ТМ виробників світлотехнічного обладнання.

Результати проекту

В рамках реалізації проекту
було встановлено:

 

Фотогалерея проекту

Оцініть наші результати
на реальних фото виконаного проекта

_DSC7994
_DSC8008
_DSC8037
_DSC8000
_DSC8019
_DSC8047
_DSC8016
_DSC8022
_DSC8055
_DSC8010
_DSC8041
_DSC7995
_DSC8029

Хочете замовити проект?